Regulamin

1. Niniejszy regulamin stanowi porozumienie pomiędzy właścicielem strony www.44a.pl, nazywanym dalej właścicielem katalogu i każdą osobą dodającą wpis (stronę) do niniejszego katalogu, nazywaną dalej użytkownikiem.

2. Katalog ma na celu gromadzenie wartościowych, polskojęzycznych stron internetowych.

3. Do katalogu nie będą przyjmowane podstrony oraz subdomeny kierujące internautów na tą samą stronę, co domena. Do katalogu nie będą przyjmowane domeny z tzw. wildcard. Do katalogu nie będą przyjmowane strony stanowiące zaplecze pozycjonerskie oraz tzw. fermy linków.

4. Do katalogu nie będą przyjmowane wpisy w języku innym niż Polski, a także wpisy nasycone błędami ortograficznymi, gramatycznymi i stylistycznymi, a w szczególności niepoprawione wpisy z tzw. mieszarek.

5. Do katalogu nie będą przyjmowane strony zawierające treści niezgodne z prawem oraz strony prezentujące ostrą erotykę lub przemoc.

6. Właściciel katalogu zastrzega sobie prawo do poprawiania błędów językowych w zamieszczanych wpisach oraz do usunięcia każdego wpisu niezgodnego z postanowieniami niniejszego regulaminu bez powiadamiania o tym fakcie użytkownika, który wpis dodał. Ponadto właściciel katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany wybranej przez użytkownika podkategorii tematycznej, jeżeli jest ona niedopasowana do treści dodawanej strony lub w przypadku, kiedy w katalogu znajduje się bardziej odpowiednia podkategoria tematyczna dla danej strony.

7. Właściciel katalogu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych w dodawanych wpisach.

8. Użytkownik oświadcza, że jest autorem dodawanego wpisu.

9. Wpisy do katalogu są dodawane po uprzednim zarejestrowaniu konta przez użytkownika i akceptacji wpisu przez administratora strony.

10. Użytkownik, który dodaje wpis, zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu oraz wyraża zgodę na przesyłanie przez firmę Liczba Pi (ul. Morelowa 15/2, 68-100 Żagań) informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).