Dodano: 25 sierpnia 2016 14:43
Adres strony: http://dekor-maniak.pl
logo.jpg

Budowa domów z bali drewnianych

Budownictwo ciągle się rozwija. Powstają nowe technologie i sposoby budowania domów. Modne stają się domy ekologiczne i zdrowe a jednocześnie tanie w realizacji w stosunku do tradycyjnych konstrukcji. Modna ostatnio staje się także budowa domów z bali drewnianych. Domy z bali drewnianych są ekologiczne oraz zdrowe. na stronie http://dekor-maniak.pl/domy-z-bali.htm możemy zapoznać się z ofertą firmy która wykonuje od podstaw takie domy. 
 
Domy wykonywane są zarówno jako całoroczne jak i też letniskowe.
Całoroczne domy z bali drewnianych mogą zostać ocieplone wełną mineralną o grubości od 50 do 150 mm co skutecznie pozwoli na docieplenie całego budynku w sezonie jesienno-zimowym.
Drewno do budowy takich domów jest przygotowywane odpowiednio w Zakładzie Produkcyjnym.
Podstawowe korzyści jakie niesie za sobą budowa domów z bali drewnianych to:
  • zdrowe domy
  • domy ekologiczne
  • wykończenie boazerią lub płytą karton-gips 
  • możliwość ocieplenia

Domy inteligentne

Oprócz budowania domów z bali drewnianych, w ofercie firmy na stronie http://dekor-maniak.pl/domy-inteligentne.htm przeczytamy o ofercie na domy inteligentne
Realizacja usługi tworzenia domów inteligentnych polega przede wszystkim na profesjonalnej integracji systemów gniazd, rolet, kamer, ogrzewania, wentylacji i innych które znajdują się już w domu lub mają być zamontowane. Sterowanie takim domem inteligentnym możliwe jest poprzez komputer, ewentualnie także tablet lub telefon. 
Systemy domów inteligentnych bez problemu także wdrażane są też w domach już wybudowanych i zamieszkanych.  

ilość wejść robota google 87 ilość wejść robota bing 155 ilość wejść robota yahoo 22 ilość wejść robota alexa.com 4

NA SKRÓTY: