Dodano: 13 sierpnia 2016 11:41
Adres strony: http://xn--firmypoyczkowe-hdd.pl
wlt_thumbnail-498

Wszelkiego rodzaju pożyczki bez bik, oznaczają, że dana firma pożyczkowa nie bierze pod uwagę negatywnej historii kredytowej, której zapis znajduje się w Biurze Informacji Kredytowej. Nie do końca jest to prawda, gdyż firmy pożyczkowe udzielające pożyczki online starają się możliwie dobrze „prześwietlić” potencjalnego klienta, korzystając ogólnodostępnych baz informacji kredytowej.

Wszelkiego rodzaju pożyczki bez bik są dużo droższe niż tradycyjne chwilówki przez internet. Jest to spowodowane zwiększonym czynnikiem ryzyka udzielenia złego kredytu. Firmy pożyczkowe, które działają racjonalnie i prowadzą działalność gospodarczą ukierunkowaną na generowanie zysku, nie mogą sobie pozwolić na nadmierne ryzyko popełnienia błędu.
Owszem znajdziemy firmy, które oferują takie pożyczki, ale…
1. konieczne jest sprawdzenie warunków udzielenia pożyczki,
2. należy dowiedzieć się jakie są całkowite koszty,
3. przeczytać wzór umowy i wyjaśnić wątpliwości.

Trzeba jasno zaznaczyć, że pożyczka pozabankowa online udzielane przez firmy pożyczkowe są duże droższe niż w banku. Można w tym przypadku skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych bankowych i sprawdzić np. kredyt 5000 zł na 24 miesiące. Dowiesz się ile wyniósłby ciebie kredyt w banku, a ile pożyczka w firmie pożyczkowej.
  

ilość wejść robota google 32 ilość wejść robota bing 145 ilość wejść robota yahoo 14 ilość wejść robota alexa.com 4

NA SKRÓTY: