Dodano: 4 stycznia 2019 09:38
Adres strony: http://fiskalne.zetosa.com.pl
wlt_thumbnail-1366

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kasy fiskalne o różnym przeznaczeniu, dostosowane do wielu typów działalności. Urządzenia fiskalne sprawdzą się w przypadku usług gastronomicznych, kosmetycznych, medycznych czy prawniczych. Oferujemy zarówno kasy fiskalne proste o niewielkich rozmiarach i intuicyjnej obsłudze, idealne dla małych punktów bądź początkujących przedsiębiorców, jak i systemowe, współpracujące z urządzeniami pomocniczymi czy umożliwiające korzystanie z Internetu (wysyłanie zamówień, odbieranie maili).

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów współpracujemy jedynie z renomowanymi dostawcami. Obecnie nasza oferta obejmuje urządzenia fiskalne – kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne – takich firm jak Novitus. Novitus to Polska firma działająca na rynku od 2005 roku, specjalizująca się w dziedzinie kas i drukarek fiskalnych. Urządzenia i kasy fiskalne Novitus charakteryzuje nowoczesny design, szeroka funkcjonalność i bardzo wysoka jakość. Inwestycja w urządzenia fiskalne Novitus to jeden z najlepszych możliwych wyborów.

Kasy fiskalne Tarnów i Brzesko – urządzenia fiskalne dla małych, dużych i średnich firm. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.
  

ilość wejść robota google 10 ilość wejść robota bing 37 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota alexa.com 0

NA SKRÓTY: