Dodano: 4 stycznia 2019 09:49
Adres strony: https://www.konferencja.futureman.pl/#!/
wlt_thumbnail-1371

Futureman
Człowiek 4.0 w roli dyrygenta sztucznej inteligencji to nasza rzeczywistość. To również TWÓJ świat. Weź udział w konferencji, i stań się częścią rewolucji. Stań się liderem przyszłości.
Żyjemy w czasach Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Technologia dookoła przyspiesza w zastraszającym tempie, a w centrum tych zmian- my. Okazuje się, że aby stawić czoła wyzwaniom jakie niesie ze sobą cyfrowy przemysł przyszłości, oprócz wiedzy o najnowszej technologii, musimy przede wszystkim zrozumieć jak funkcjonuje człowiek, który ma z tą technologią wejść w interakcję. Tak też powstało hasło „Człowiek 4.0”, które określa osobę łączącą w sobie wszystkie te cechy.
Mimo dużych i dynamicznych zmian na rynku związanych z Przemysłem 4.0, przedsiębiorcy nie szkolą swoich pracowników w tym zakresie.
Nowe obszary technologiczne, związane z ideą Przemysłu 4.0, wymagają od specjalistycznej kadry nowych umiejętności- kompetencji przyszłości. W jaki sposób można je budować? Jak wskazują specjaliści, najważniejsze są oczywiście kompetencje technologiczne, ale na znaczeniu zyskują także tzw. “umiejętności miękkie”.
Jesteśmy przekonani, że te osoby, które zamiast współdziałać z nowoczesną technologią będą ją zwalczać, nie odniosą sukcesu. Z kolei Ci, którzy skorzystają z kompetencji przyszłości, będą jak prawdziwe gwiazdy sportu- bezkonkurencyjni i niezastąpieni.
  

ilość wejść robota google 14 ilość wejść robota bing 37 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota alexa.com 0

NA SKRÓTY: