Dodano: 4 stycznia 2019 09:41
Adres strony: http://www.polska-frn.net
wlt_thumbnail-1367

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych radiokomunikacją, CB-stów, hobbystów i nie tylko, do zalogowania się na nasz serwer polska-frn w sieci FREE RADIO NETWORK, oraz dołączenia do naszej grupy, tutaj poznasz ciekawych ludzi, porozmawiasz na różne ciekawe tematy.
Na stronie pojawia się wiele cennych informacji technicznych, tutaj znajdziesz mapy naszych bramek, schematy połączeń poszczególnych radiotelefonów. Dowiesz się jak zbudować swoją bramkę, jak zrobić, czy też gdzie kupić interfejs sterujący bramką, oraz inne ciekawostki, dział aktualności jest ciągle rozwijany.
FRN (Free Radio Network) – sieć radiostacji ściśle współpracujących ze sobą za pomocą połączenia internetowego. Technologia ta pozwala na połączeniu w sieć komunikacyjną każdego urządzenia nadawczo-odbiorczego, a co za tym idzie, zasięg jest praktycznie nieograniczony. Osoby nie posiadające odpowiedniego sprzętu nadawczo-odbiorczego (Walkie-talkie lub CB-RADIO) również mogą brać czynny udział w łącznościach za pomocą komputera z dostępem do internetu oraz programu komputerowego.
  

ilość wejść robota google 31 ilość wejść robota bing 98 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota alexa.com 0

NA SKRÓTY: