Dodano: 27 listopada 2016 20:26
http://it-system.pl

Od 2001 roku zajmujemy się oprogramowaniem serwisów internetowych dla firm w Polsce i za granicą. Mamy duże kompetencje w projektowaniu systemów internetowych w międzynarodowym otoczeniu, pracujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań IT. W ostatnim czasie nasze kompetencje rozwinęły się o technologie mobilne, projektujemy gry i aplikacje dla dzieci i dorosłych dla najważniejszych systemów mobilnych wykorzystywanych przez największych producentów. Aplikacje mobilne IT-SYSTEM są dostępna zarówno na systemy Android (Google Play, Amazon, Samsung Galaxy Apps), jak i iOS (iTunes, w tym dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch).
Praca z nami to gwarancja wysokiej jakości usług, dbałości o detale i stałych konsultacji w trakcie i po zakończeniu projektu. Młody zespół z otwartym umysłem na nowe rozwiązania, zmiany i rozwój jest do Państwa dyspozycji, aby sprostać powierzonym zadaniom.
Oferujemy Państwu usługi Outsourcing IT w zakresie projektowania, realizacji i utrzymania serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Wsparcie i doradztwo przy doborze najlepszych rozwiązań IT.
W ramach realizowanych usług przygotujemy kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Chcemy rozwiązywać realne problemy tworząc oprogramowanie dedykowane do tego celu.  

ilość wejść robota google 7 ilość wejść robota bing 0 ilość wejść robota yahoo 6 ilość wejść robota alexa.com 1

NA SKRÓTY: