Dodano: 27 listopada 2016 20:26
Adres strony: http://it-system.pl

Od 2001 roku zajmujemy się oprogramowaniem serwisów internetowych dla firm w Polsce i za granicą. Mamy duże kompetencje w projektowaniu systemów internetowych w międzynarodowym otoczeniu, pracujemy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań IT. W ostatnim czasie nasze kompetencje rozwinęły się o technologie mobilne, projektujemy gry i aplikacje dla dzieci i dorosłych dla najważniejszych systemów mobilnych wykorzystywanych przez największych producentów. Aplikacje mobilne IT-SYSTEM są dostępna zarówno na systemy Android (Google Play, Amazon, Samsung Galaxy Apps), jak i iOS (iTunes, w tym dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch).
Praca z nami to gwarancja wysokiej jakości usług, dbałości o detale i stałych konsultacji w trakcie i po zakończeniu projektu. Młody zespół z otwartym umysłem na nowe rozwiązania, zmiany i rozwój jest do Państwa dyspozycji, aby sprostać powierzonym zadaniom.
Oferujemy Państwu usługi Outsourcing IT w zakresie projektowania, realizacji i utrzymania serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Wsparcie i doradztwo przy doborze najlepszych rozwiązań IT.
W ramach realizowanych usług przygotujemy kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Chcemy rozwiązywać realne problemy tworząc oprogramowanie dedykowane do tego celu.  

ilość wejść robota google 18 ilość wejść robota bing 37 ilość wejść robota yahoo 14 ilość wejść robota alexa.com 5

NA SKRÓTY: